SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES SHTEPINE NE PRISHTINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '14
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2006
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
21572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrimi:

Gjendet ne lagjen "Vllezerit Fazliu", e njohur te Sharbanet, 100 metra larg rruges kryesore Prishtine- Podujeve. Shtepia ka dalje ne dy rruge, hapsira 2.5 ari. Madhesia e shtepise eshte 2.5 kat, rreth 70 metra katrore kati. Kati i pare: Dhome qendrimi, dhe kuzhina ndaras, banjo. Kati i dyte: Tre dhoma gjumi.Banjo
Kati i trete eshte hapsire e pa ndare.
Informata rreth publikuesit
azem
Prishtinë
044 211 976
Prishtine (Kodra e Trimave) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »