SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne lagjen Arberia
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
2160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është e re e rregulluar bukur dhe e mobiluar me mobilje bashkohore. Ka sallonin me kuzhinë ,2 dhoma gjumi 2 banjo,terrace,garazhë ,oborr .

Lokacioni : Shtëpia gjendet në Arbëri Informata e qerasë:
Çmimi 800€
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »