SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
94.71 Ari te Bunari i Haxhijes ne Magjistralen Shkup
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
21624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 94 ari e71 te Bunari Haxhijes saktesisht mbrapa Objektit Luma, toka eshte me dokumentacion te rregullt, prone Shqiptari, si dhe ndahet edhe ne Parcella.
Shitjen e mundeson Agjensioni ERION Ferizaj, per me shume informata na kontaktoni ne numrat: 045222771 045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »