SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 64m2 ne Prishtine te Lagja Ulpiana
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
21633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 64m2 ne Prishtine te Lagja Ulpiana saktesisht te tregu i pemeve ne katin perdhes e privatizuar,banesa eshte ndertim i vjeter dhe qmimi eshte 17000Euro. Shitjen e mundeson Agjensioni ERION Ferizaj,per me shume informata ne kontaktoni ne numrat:
045222771,045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »