SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:53
ID e produktit :
21641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 2 Ari oborr me 188m2 te banuara.
Shtepia eshte dy kate posedon:
Kati i pare ka : sallon se bashku me kuzhine,nje dhome gjumi,nje banjo dhe nje shpajz.
Kati i dyte ka : tri dhoma gjumi dhe nje banjo .
Shtepia posedon infrastrukture te plote.
Shtepia gjendet ne Dhe te Bardhe, (Afer Diagnozes)
Shtepia gjendet ne nje lagje shum te qete dhe te rehatshme.
Ҫmimi Shtepis eshte 75.000 Euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »