SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
21642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 3 Ari oborr, me mbi 100m2 te banuara.
Shtepi dy kate e cila posedon kete renditje:
Sallon se bashku me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Nje shpajz
Nje Garazh
Infrastrukture te plote.
Furnizim I ujit I dyaneshem: ujesjelles dhe bunar.
Dyshemeja e tera parket.
Oborr te rregulluar me teracer.
Ҫmimi shtepis eshte 100.000 I diskutuar.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »