SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
21644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia kater kate me dy hyrje te veqanta.
Me 4.92Ari dhe 182m2 te banuara.
Dy hyrjet kane planin e njejt:
sallon se bashku me kuzhine
pese dhoma gjumi
nje banjo
dhe nenkulmi.
Njera hyrje posedon nxemje qendrore.
Shtepia posedon dy garazhe, si dhe mbrapa shtepis ka nje ambulant, dhe dy depo te veqanta.
Shtepia gjendet ne Gavran II.
Ҫmimi i shtepise eshte 155.000 euro
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »