SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
ID e produktit :
21646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia nje katshe me 2 Ari oborr.
Shtepia eshte e ndertimit te vjeter dhe ka kete renditje:
• Dy dhoma
• Nje banjo
• Nje teras.
Posedon infrastrukture te plote.
Dyshemeja e tera patos.
Dyert dhe dritaret jane prej drurit.
Shtepia gjendet perball postes se vogel.
Ne rrugen “Kadri Halimi”.
Ҫmimi shtepis eshte 80.000€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »