SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI-HOME-VIP JU PERZANTON - 15- TROJET -SHTEPIT NE SHITJE NE QYTETIN E PEJES E RRETHINS ...
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
21647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME -V.I.P-a ......
ju perzanton PLLACAT -TOKA- SHTEPIJAT - BANESAT NE PEJ E RRETHIN ..
ky AGJENCION ESHT I THEMELUR QYSH NE VITET E PAS LUFTES JU GARANTON
KFALITET , KOREKSI , SINQERITET , SIGURI TE 100% DHE QMIME SHUM TE VOLITSHME
ky AGJENCION POSEDON
1 ..PLLAC ME SHTEPI NE QENDER TE PEJS ME 1ari VEND qmimi 85mi ero
2 ..PLLAC NE BUKURESHT MAHALL TE URA E GURTI 3 ari qmimi 120 mi ero
3.. PLLAC MBI KASARNE TE TMK RRUGES PEJ -DEQAN 7ari qmimi 120 mi ero
4.. PLLAC te satacioni I POLICIS POSHT te stacioni i atousav 5 ari qmimi 150mi ero
5,, PLLAC TE SHKOLLA XHEMAJL KADA PER NDERTIM TE LART 13ari qmimi 130 mi ero
6.. PLLAC TE SHKOLLA E XHEMAJL KADES MBI SHKOLL 4 ari qmimi 45 mi ero
7..PLLAC TE NE LAGJEN GJEMAJL KADA MBI MULKIN LIMARIN 6ari me shtepi 55mi ero
8..PLLAC NE ISTITUT MBAS PAJTIMIT 7 ari me shtepi te re nje katshe qmimi 75 mi ero
9.PLLAC PERBALL AL PETROLL BERDYNAJ KOPANY 7 ari me 2 shtepija 120 mi ero
10.PLLAC PERBALL AL PETROLLIT BERDYNAJ KOPANY 5 ari qmimi 45 mi ero
11.PLLAC PER BALL AL PETROLLIT BERDYNAJ KOPANY 2 SHTPI 5 ARI qmimi 60 mi ero
12 PLLAC PER BALL AL PETROLL BERDYNAJ KOPANY 10 ARI ME SHTEPI qmimi 110 mi ero
13. PLLAC PER BALL AL PETROLLIT BERDYNAJ KOPANY 11 ARI qmimi 110 mi ero
14 PLLAC PER BALL AL PETROLLIT BERDYNAJ KOPNY 6.5 ari qmimi 55 mi ero
15.PLLAC PER BALL AL PETROLLIT BERDYNAJ KOPANY 5 ari me shtepi te re 70mi ero
ju njoftoj se kjo laxhe TE AL PETROLLI APO BERDYNAJ KOPANI NODHET RRUGA PEJ VITOMERIC NE LAXHEN ISTITUT-FIDANISHTE SIQ E KAN QUJT TE BANESAT KA RRUGEN E SHTRUAR ME KUBZA
KA KANALIZIM- UJ- RRYM - TL- KABLLOVIK-ITRNET- NDRIQIM PUBLIK KA AFER NDEXIN MARKET FFUREN HYSIN AMBULLANTEN E QYETIT SHKKOLEN XHEMAJL KADEN PUMA BEZINT AL PETROLL DHE GJDO GJE QI I DUHET NJE LAGJEJE ESHT SHUM LAGJE EPERSHTATSHME PER BANIM ..


etj etj ju mund te na kotaktoni ne TL 0038649699964 TANGO APO VIRBER apo ne tl normal ju mirpresim per gjdo informat jemi te paret me cilsi e koreksi ju mipresim ..
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »