SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
21648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 25Ari oborr,me 2 kate, me mbi 80m2 te banuara.
Kati I pare ka sallon se bashku me kuzhine dhe nje banjo.
Kati I dyte ka dy dhoma gjumi.
Dyshemeja e shtepis eshte ibercuk, dyert dhe dritaret jane prej drurit.
Shtepia posedon infrastrukture te rregullt.
Furnizimi I ujit eshte I dyanshem: ujesjelles dhe bunar.
Shtepia gjendet ne fshatin Malisheve
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »