SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:03
ID e produktit :
21652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia dy kate ,me 3 Ari oborr me mbi 100m2 te banuara,
Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhine,dhe nje banjo me tualet.
Kati i dyte posedon: tri dhoma gjumi dhe nje tualet.
Shtepia eshte ne ndertim e siper,ku eshte e kryer vetem faza e vrazhde e ndertimit.
Shtepia eshte e pa izoluar, pa dyer –dritare.
Shtepia gjendet te bregu I djegur.
Ҫmimi shtepis eshte 45.000Euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »