SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
21653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet Shtepia prej 2 Ari.
Shtepia esht 2 kate, ku kati i par esht lokale, ndersa i dyti esht i banueshem.
Kati i I perbehet prej 2 lokaleve te cilet e kan gjith infrastrukturen e rregullume, dhe jan te gatshem per zhvillim te ndonje biznesi.
Kati i II ka : nje dhom dites se bashku me kuzhin, dhe kater dhoma te gjumit,banjo, shtepia esht e mobilume.
Gjendet ne hyrje te fshatit Velekinc.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »