SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:20
ID e produktit :
21654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 5Ari oborr.
Shtepi tri kate me 270m2 te banuara.
Kati i pare posedon:dy dhoma dhe nje garazh
Kati i dyte posedon:sallon se bashku me kuzhine ,nje dhome gjumi ,nje banjo dhe nje tualet.
Kati i trete posedon:tri dhoma gjumi dhe nje banjo
Dyshemeja ne katin e dyte llaminat , ne te tretin patos.
Posedon infrastrukture te plote.
Furnizim te ujit te dyaneshem (ujesjelles dhe dy bunare)
Poashtu gjendet edhe nje objekt I vjeter rreth 70m2(eshte perdorur per puntori).
Shtepia gjendet ne lagjen Arberia.
Ҫmimi shtepis eshte 120.000euro
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »