SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne lagjen Veternik
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
310 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
2166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia ekstra e rregulluar dhe shumë komode .Me 4 dhoma gjumi secila dhome ka banjo, salloni me kuzhinë dhe me oborr të rregulluar bukur.

Lokacioni : Shtëpia gjendet në veternik Informata e qerasë:
Çmimi 2300€
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »