SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne lagjen Arberia
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
155 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
2167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është e ndërtim i ri dhe është e pamobiluar e përshtatshme për qerdhe, shkollë etj.

Lokacioni :Shtëpia gjendet në lagjen Arbëria. Informata e qerasë:
Çmimi 3.000€
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »