SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne lagjen Veternik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '14
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
2170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në Veterrnik
Ka afërsisht 350 metra katror
Bodrumi 80 metra
Kati përdhesë 160 metra
Kati i parë 110 metra
Podrumi ka një sallon të madh, një dhomë si lavatore, një dhomë të ftohtë – shpajz
Kati përdhesë posedon sallonin, kuzhinën, një dhomë pune, një dhomë fjetje, banjon dhe garazhë
Kati i dytë ka tre dhoma të fjetjes, banjo dhe një terracë te brendshme.
Salloni dhe dhoma e fjetjes kanë klimë, shtëpia ka ngrohje qendrore me plin, invertor, internet wireles, satelit, alarm me kompani të sigurimit, kasafortë për ruajtjen e gjërave me vlerë dhe të gjitha orenditë luksoze.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »