SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne qender
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
2171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ndërtim I vjetër është tërësisht e renovuar, me ashensor, ngrohje qëndrore të qytetit dhe me rrymë, rezervuar uji, inventor për rrymë, mund të shfrytëzohet për zyre apo ordinanc.

• Kati 9
• 97m2
• Salon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon

Lokacioni: Banesa gjendet në qendër.

Informata e qirasë: Çmimi 1200€ I negocushëm
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »