SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera tek Hotel Victory
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:52
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
2175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi e mrekullueshme për një familje që preferon jetë të qetë dhe kopsht të bukur në Prishtinë. Një shtëpi e renovuar kohëve të fundit.Me lokacion rreth 500m prej Hotel Victory, shtëpia është e mobiluar në mënyre moderne, është në gjendje të mrekullueshme dhe shumë e pastër. Posedon nxemje qendrore, Invertor qe furnizon me rrymë dhe ujë, kamin për nxemje me dru, sistem alarmi.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »