SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal afarist
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '14
Madhësia :
44 m²
ID e produktit :
21783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në Mitrovicë , në qendër të qytetit afër shtëpisë së mallrave”Lux” dhe shtëpisë së shurdhëmemecëve ,shitet lokali ose ipet me qira, i ri i ndërtuar me leje të ndërtimit 44m² dhe me mundësi të përdorimit të hapsirës po aq të madhë para lokalit.Çmimi për m² 1200 euro. Info.prej orës 16:00 deri ne 20:00 (Ekziston edhe mundësia e ndërimit me një në Prishtinë) ,kontakti në 044162899.
Informata rreth publikuesit
Halim
Mitrovice,Arta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »