SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:42
ID e produktit :
21785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet Shtepia me sistem Banesor.
Shtepia ka afer 2 Ari, esht e ndertuar ne pese kate + podrumi, dhe kati i gjashte esht i teri teras. Shtepia po ashtu ka edhe dy lokale.
Kati i pare esht podrum po gjithashtu mund te shfrytzohet edhe si garazh.
Kati i dyte ka dy lokale.
Kati i trete-kater-peste kan te njetin paln te ndertimit, nga tri dhoma gjumi, sallon se bashku me kuzhin dhe nje banjo.
Ndersa kati i gjashte esht teras.
Shtepia ka hyrje te veqant per secilin kat, esht e ndertuar me matrial me cilsor ne vend. Ka gjith infrastrukturen te rregulluar. Shtepia gjendet 2m nga rrug kryesore, esht e pershtatshem per banim. Gjendet ne nje pjes te deshiruar te qyteti afer shkollave te mesme.
Ҫmimi objektit eshte 350.000€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »