SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
21786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 18 ari oborr
Shtepi dy kate me 264m2 te banuara.
Kati i pare posedon:sallon se bashku me kuzhine ,tri dhoma gjumi dhe nje banjo.
Kati i dyte posedon:kater dhoma gjumi dhe nje banjo.
Shtepi me infrastrukture te plote.
Dyer dhe dritare prej drurit slloven.
Shtepia gjendet ne Kmetoc ,500 m nga rruga kryesore.
Ҫmimi shtepis 65.000euro.
Mundesia kompenzimit : veture apo banes ne Prishtine.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »