SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€87,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
21788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shtepi afer pishines Havaji
Shtepia me 2 Ari e 85m2 te banuara.
Shtepia posedon:Nje sallon se bashku me kuzhinen, Kater dhoma gjumi, Dy banjo ,
Shtepi me dyer e dritare te plastikes dhe me dysheme nga laminate I cilesis se mire,si dhe me ter infrastrukturene rregullt.
Çmimi shtepies eshte 87.000€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »