SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
21790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia kater kate me 2.5 Ari.
Shtepia dy hyrje te veqanta dhe ne te dy anet e shtepis ka rruge.
Kati perdhes posedon: dy podrume dhe nje garazhe.
Kati i pare: ka sallon se bashku me kuzhine ,nje banjo dhe nje shpajz.
Kati I dyte posedon : tri dhoma gjumi dhe nje banjo.
Kati i trete posedon: dy dhoma gjumi me ballkone.
Muret e shtepis brenda jane te gjitha me llampari italiane,perveq ne katin e trete.
Dyert dhe dritaret jan te gjitha prej drurit .
Shtepia posedon nxemje qendrore, sistemin per nxemje qendrore e ka ne podrume.
Nxemjet jane me rryme,dru dhe dy rezervare per nafte.
Infrastrukturen e ka komplet te rregulluar.
Dokumentet e shtepis te gjitha ne rregull.
Shtepia shitet komplet e mobiluar.
Shtepia gjendet ne Bregun eDjegur.
Shtepia eshte shum e pershtatshme per banim ne nje lagje shum te qet dhe te paster.
Ҫmimi I shtepis eshte 110.000 euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »