SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesë me qera (Familjare ose te huaj)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '14
Dhoma gjumi :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
21791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesë me qera :92.5 m2 .Banesa gjendet ne Bregun E Diellit afer shkolles fillore "Ismail Qemali". Kompleksi i banesave te reja Ontexi.
Ujë dhe rrymë 24h, nxemje qendrore e Termokosit dhe ashensor, objekti perpos sigurimit 24 ore ka edhe kamerat vezhguese.
Ka ne afersi Ambulancen, Qendres Tregtare , dhe Shkollen Fillore " Ismail Qemali.

Kontakti: 044 150 600.
Informata rreth publikuesit
Lura
Prishtinë
044150600
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »