SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Shadervan/Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
ID e produktit :
21793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine e komplitume ne qender Shadervan/Prizren. Shtepia eshte ndertim i ri. Shtepia mund te shendrohet ne lokal afarist. Per vizite dhe me shum info ju lutem kontaktoni ne 044349216/Ibrahim Gllogjani.
Shtepija mund te leshohet me qira per zyre te shoqatave!
Informata rreth publikuesit
Patrik
Prishtinë
049-601-634
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »