SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 60 ari toke ne rrugen kryesore Millosheve- Obiliq
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:58
ID e produktit :
22027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 60 ari toke ne rrugen kryesore e cila lidhet me Obiliq prej rreth rrotullimit me largesi 600m. Toka eshte me gjeresi ne rruge 40m dhe eshte e pershtatshme per qdo lloj veprimtarije si dhe per jetese. Toka ploteson kushtet urbanistike siq jane: uji, kanalizimi dhe rryma.
Qmimi eshte 2500 euro per ari, qmimi i diskutushem.

AGJENSIONI DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »