SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Veternik
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
310 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
2245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia ekstra e rregulluar dhe shumë komode.
Me 4 dhoma gjumi, secila dhome ka banjo. Salloni me kuzhinë dhe me oborr të rregulluar bukur.

Lokacioni: Shtëpia gjendet në Veternik

Informata e qerasë: Çmimi 2300€
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »