SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne fshatin Nderkombetare
Çmimi :
€750,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
420 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
2255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është e rregulluar ektsra me mobilje dhe enterier luksoz. Ka 4 dhoma gjumi dhe 2 sallona me 3 banjo, bodrum dhe oborr.

• Në fshatin ndërkombtarë
• Shtëpi
• 420m2
• 2 Sallona
• Kuzhinë
• 4 Dhoma gjumi
• 3 Banjo
• 2 Ballkona
• Oborr 12 ari
• Bodrum

Lokacioni: Shtëpia gjendet në fshatin ndërkombtarë.

Informata e shitjes: Çmimi 750.000€
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »