SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 90m2, te Standardi ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
22612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 76m2 plus terasa 14m2, kati pare, ne Bregun e Diellit, te Standardi. Banesa eshte komplet extra e mobiluar, funksionale me hapesira te shfrytezuara mire me kete renditje;
- salloni me dalje ne terase
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- terasa 14m2
Poashtu ka garazhen per veture dhe bodrumin. Objekti ka uje ( edhe ujin e ngrohte) dhe rryme 24 ore. Banesa shitet komplet me mobilje, bodrum dhe garazhe. Me dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 105.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »