SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€430,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
2262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është e rregulluar bukur dhe e mobiluar me shije.

- Truall me 2.5 ari
- Parking per 2 vetura
- Ngrohje qëndrore me naftë dhe me rrymë
- Ujë 24h
- Inventorë elektrik për tërë objektin
- Kati përdhesë
- Përdhesë 120m2
- Kati I parë
- Kuzhinë me trapezari
- Salloni
- Banjo wc
- Ballkon
- Terracë
- Kati I dytë
- 3 Dhoma gjumi
- Dhomë pune
- Ballkon
- Banjo wc
- Terracë

Lokacioni: Gjendet në breg të diellit. Informata e shitjes: Çmimi 430.000 €
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »