SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne lagjen Dardania
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
22666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen dardania afer termokosit ne katin e 4, me siperfaqe 76 m2.
Banesa eshte e renovuar, ka dhome dite, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo si dhe terrace 12 m2.
Cmimi i negociueshem
Nr kontakti: 049749749 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mehvedet
Prishtinë
044749749
Dardani, prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »