SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Bregun e diellit
Çmimi :
€390,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '14
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
2267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Një hyrje ka Kati 1 Salon, kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, wc, dy ballkona.

Kati 2 ka 3 dhoma gjumi banjo wc dy ballkona

Kati 3 ka 4 dhoma gjumi dy ballkona

Hyrja tjeter ka te njejten renditje, e gjithe shtëpia është e mobiluar dhe e rrethuar

Çmimi 390.000eur I negocushëm
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »