SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:51
ID e produktit :
23076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shiten shtepiat me 7 Ari oborr.
Njera shtepi eshte e banuar (e ndertimit te vjeter )
Tjera e ndertimit te ri por e pa banuar.
Ne kete siperfaqe eshte e ndertuar nje pllak massive prej 143m2.
Infrastrukture e plote : Furnizim I ujit I dyaneshem: ujesjelles dhe bunar.
Ҫmimi shtepive eshte 45.000euro.
Shtepia gjendet ne Fshatin PETROVC
(ne komun te Kamenices)
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »