SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
23077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia dy kate me 5 Ari oborr.
Shtepia është e ndertimit të ri e vitit 2009,është e ndërtuar me material te kualitetit më të lartë në vend.
Shtepia posedon nxemje qendrore,si dhe shkall te granitit.
Shtepia është e ndarë në dy hyrje të veqanta.(kati i pare dhe kati i dyte).
Kati i pare posedon : sallon se bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi ,një dhome ndeje dhe një banjo.
Kati i dyte posedon: sallon se bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi,nje dhome per femije dhe një banjo.
Infrastrukturen e ka komplet te rregulluar.
Shtepia ka një plan te mrekullueshëm si dhe është shumë e pershtatshme për banim.
Shtepia gjendet në lagjen Arbëria.
Ҫmimi shtepis eshte 130.000€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »