SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
23078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 3 Ari oborr , rreth 150m2 te banuara.
Shtepia ka kete renditje:Sallon se bashku me kuzhine,Kater dhoma gjumi,nje banjo.
Posedon infrastrukture te plote.
Furnizim I ujit I dyaneshem:
Ujesjelles dhe bunar.
Shtepia gjendet ne lagjen Arberia .
Ҫmimi shtepis eshte 95.000euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »