SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:54
ID e produktit :
23198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia tri kate me 3.60 Ari dhe me dy hyrje të veqanta.
Kati i pare: është Podrum prej 108m,ku një pjesë shfrytëzohet si garazhë ku ka edhe elementet e nxjemjes si dhe dy dyer të hyrjes kryesore.
Si dhe një pjesë për shfrytzim,ku gjatë verës freskia nuk mungon.
Shtëpia ka fortësinë dhe izolimin termik maksimal që e bënë të ngrohë gjatë dimrit dhe të freskët gjatë verës dhe poashtu rezistentë ndaj zhurmës.
Kati i dyte posedon: sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi me banjo si dhe një banjo të veqantë.
Kati i tret posedon: tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Shtëpia është e rregulluar në mënyrë evropiane.E tërë dyshemeja posedon parket,ndërsa shkallët mermer,dritare të plastikes dhe dyer prej druri të kualitetit të lartë.
Shtëpia ka gjithë infrastrukturën e rregulluar.
Furnizim me ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia mund të shitet edhe komplet e mobiluar.
Shtëpia gjendet në Lagjën “Arbëria ’’
Ҫmimi i shtëpisë është I diskutueshëm.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »