SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komplot për shitje në Çagllavicë
Çmimi :
€164,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Madhësia :
1364 m²
Ekstra :
Shteg në Oborr
ID e produktit :
2320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komplot për shitje në Çagllavicë afër Prishtinës. Plot licencuar për energji elektrike, ndërtimi dhe ujit. 13,64 zjarret sipërfaqe me qasje të mirë. Ajo është e vendosur në një fshat pranë një shesh lojrash të vogël. Pronar
Të gjitha informatat të hollësishme mund të shihet në faqen e internetit në bazë të tekstit
+38163249462
+381655350015
www.webnekretnine.net/oglasi-nekretnine-Srbija-Prodaja+placeva-Pristina-178567.html 
Informata rreth publikuesit
Srdjan
Prishtinë
+38163249462
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »