SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
23201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet Shtepia ne rrugen e Zabelit me 3 Ari me 75.89m2 te banuara.
Endertuar me nje pamje te shfrytzimit maksimal te oborrit. Shtepija ka iziolim cilosor qe ben te fresket gjat veres, dhe te ngroht gjat dimrit.
Shtepia ka ket renditje : Nje dhom dite se bashku me kuzhin,dy dhoma te gjumit ,banjo ,garazhen
Gjithashtu shtepia ka gjith dokomentacion ne rregull mbi prone, bartja mund te behet ne menyr te rregullt.
Ҫmimi 80.000€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »