SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
23202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 2.5Ari oborr rreth 500m2.
Shtepi tri kate me dy podrume
Ku qdo kat ka nga nje sallon se bashku me kuzhine, nga tri dhoma gjumi dhe nga nje banjo.
Posedon infrastrukture te plote.
Shtepia nga jasht eshte e pa izoluar.
Shtepia gjendet afer shkollave te mesme.
Ҫmimi shtepis eshte 230.000euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »