SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
ID e produktit :
23311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 5Ari oborr,me 3 kate
Ku kati perdhes posedon podrum,
Kati i pare ka:-sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi , nje banjo dhe nje teras.
Kati i dyte ka:-tri dhoma gjumi, dhe nje teras mjaft te shfrytezueshme.
Dyshemeja eshte e tera llaminat.
Dyert dhe dritaret jane prej drurit
Shtepi me infrastrukture te plote,furnizim te ujit te dy aneshem: ujesjelles dhe bunar.
Posedon oborr te gjelberuar(kopsht) dhe garazh.
Shtepia gjendet ne magjistralen e pare Gjilane -Prishtine.
Ҫmimi shtepis eshte 80.000euro I diskutuar.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »