SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:11
ID e produktit :
23315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia dy kate me 180m2,me 3 Ari oborr.
Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhine,nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Kati i dyte posedon: dy dhoma gjumi dhe nje banjo.
Shtepia eshte e pa izoluar ( pa dyer dhe pa dritare).
Posedon infrastrukture te plote.
Shtepia gjendet periferi te qytetit .
Gjendet ne Zabel.
Shtepia eshte ne nje ambient shum te mire per banim familjar.
Ҫmimi shtepis eshte 42.000euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »