SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
23317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtëpia me 2.5 Ari oborr.
Shtëpia ka dy kate:
Ku kati I parë posedon :Sallon se bashku me kuzhinë,Një teras,Një shpajz,Një banjo
Kati i dytë posedon:Tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja është e tëra llaminat
Dritare prej pllastikes kurse dyert e dhomave(panell)
Infrastrukturë e plotë.
Furnizimi I ujitë vetem me ujësjellës
Në mes te kateve është një teras e madhe.
Posedon garazhën ,
Gjendet ne Rr.Femi Agani
Ҫmimi I shtepis është 80.000 euro
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »