SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:52
ID e produktit :
23318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 3 Ari oborr.me 96.28m2 te banuara
Shtepia eshte dy kate.
Kati perdhes ka Garazh dhe nje podrum.
Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhine,nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Kati I dyte posedon: tri dhoma gjumi .
Dyshemeja e shtepis eshte patos, ndersa dy dhoma tjera jane parket.
Infrastruktura eshte e plote.
Furnizimi ujit eshte I dyaneshem: ujesjelles dhe bunar.
Shtepia gjendet ne nje pjes te preferuar te qytetit, ne nje lagje mjafte te qete.
Shtepia gjendet ne rrugen Haki Myderizi ,Dardania II,

Ҫmimi shtepis eshte 100.000euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »