SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€275,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Madhësia :
345 m²
ID e produktit :
23320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 2.5Ari .
Shtepia dy kate me 345m2 te banueshme prej te cilit 80m2 eshte lokali me nje tualet.
Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhine,nje dhome gjumi,dhe dy koridore dhe nje banjo me tualet.
Kati i dyte: tri dhoma te gjumit.
Shtepia ka mundesin e ndertimit te metejshem me plan urbanistik.
Dyshemeja e tera eshte parket ,dhe e tere infrastuktura e plote.
Shtepia gjendet ne lagjen ILIRIA
Çmimi shtepis eshte 275.000€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »