SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€118,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:51
ID e produktit :
23321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia tri kate me 3 Ari oborr si dhe mbi 300m2 te banuara.
Siperfaqja totale e banuar e shtepis eshte 300m2.
Kati i pare ka: dy lokale me nga nje tualet.
Dyshemeja e lokaleve eshte ibercuk.
Kati i dyte posedon: sallon se bashku me kuzhine,dy dhoma gjumi dhe nje banjo.
Dyshemeja eshte e tera llaminat.
Kati i trete posedon: sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi, nje shpajz dhe nje banjo.
Dyert dhe dritaret jane te gjitha prej drurit, ndersa shkallet jane mermer.
Shtepia gjendet ne vendin e quajtur Lagjja e Re.
Ҫmimi shtepis eshte 118 000 euro
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »