SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€430,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:52
ID e produktit :
23322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shiten dy shtepit me 3.40 Ari se bashku me nje parcel :
Shtepia par eshte 3 kate
Kati I eshte I teri sallon se bashku me kuzhin,dhe nje banjo si dhe vendin per nxemjet qendrore.
Kati II ka dy dhoma gjumi me nga nje banjo.
Kati III eshte poashtu sallon se bashku me kuzhin me nje ballkon,dhe nje banjo.

Shtepia e dyte eshte 2 kate
Kati par ka: Sallon se bashku me kuzhine ,nje dhom gjumi,nje banjo si dhe nje depo.
Kati II ka: tri dhoma gjumi ,nje banjo.
Shtepia posedon edhe Veranden- per ditet e fresketa te veres. Poashtu ka edhe Garazh.

Shtepit jane shume moderne ,me sistem evropian dhe te ndertuara me material shume te forte dhe me infrastrukture te plote.
Parcela eshte 5.36 Ari ,nje hapsire e mir dhe e pershtatshme per qfardo lloji te ndertimit,apo shfrytzimit.
Shtepia gjendet ne Rr.Halim Orana
Ҫmimi I shtepis eshte 430.000€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »