SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:51
ID e produktit :
23324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 5 Ari oborr
Shtepi tri kate
Kati i pare: sallon se bashku me kuzhine , nje dhome gjumi dhe dy banjo.
Kati i dyte: tri dhoma gjumi,
Kati i trete: nenkulem
Shtepi me plan urbanistik dhe infrastrukture te plote.
Gjendet ne rrugen qarkore”Rr. 28 Nentori”
Afer tregut te veturave.
Ҫmimi shtepis 175.000euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »