SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:54
ID e produktit :
23325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia se bashku me objekt me 5.5Ari oborr.
Shtepia me mbi 200m2 te banuara ka kete renditje:
Sallon se bashku me kuzhine
Dy banjo
Tri dhoma gjumi
Nje podrum
Objekti ka 168m2 te shfrytezuara me plan urbanistik.
Objekti eshte I gatshem per shfrytezim.
Shtepia posedon infrastrukture te plote:
Furnizimi ujit I dyaneshem: ujesjelles dhe bunar.
Gjendet ne rrugen kryesore, Malisheve.
Ҫmimi 170.000 I diskutuar.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »