SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTËPI ME QIRA APO NE SHITJE NË PRISHTIN AFËR GRAND STORE-eshte leshuar
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
2399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
gjindet ne Lagjen Qendresa (Prapa Al-Tradde, Grand Store)
Shtëpia ka sallonin e madh, kuzhinen,dy banjo dhe tri dhoma gjumi (2 dhoma jane te mobiluara komplet)
Ka edhe podrumin qe mundet te perdoret ,garazha per 2 vetura
2000 litra uje rezerv
Nxemje Qendrore me rryme
Agregati 12Kw Autumatike
Klimatizim (dy klima nje ne sallon dhe nje ne koridor)

Ka izolim te jashtem

CMIMI I QIRASE:800EURO
CMIMI I SHITJES:ME MARREVESHJE

mob:044358416, 049179607 (9-18h)
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
4 Llullat [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »