SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:52
ID e produktit :
24231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 4 Ari oborr .
Shtepi tri kate:
Kati i pare:eshte I izoluar me dyer dhe dritare te plastikes gjithashtu ka sallon nje banjo dhe nje minikuzhine verore.
Kati i dyte: ka sallon nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Kati i trete ka tri dhoma gjumi dhe nje banjo.
Kati i dyte dhe I trete nuk eshte I izoluar eshte I pabanuar.( pa dyer dritare).
Posedon infrastrukture te plote.
furnizimi ujit behet vetem me Bunare.
I ndertuar me material te cilesis se larte.
Shtepia gjendet ne Pasjak
( Lagjja e Re) .
Ҫmimi shtepis eshte 75.000euro
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »